Gizlilik Politikası

Kullanıcılardan toplanan bilgiler:

  • Cihaz Kimliği
  • Çerezler
  • Toplanan veriler, bireysel son kullanıcıları tanımlamak, takip etmek için herhangi bir kişisel kimlik bilgilerini içermez.

Bu bilginin nasıl kullanıldığı:

Bu veriler sadece anonim trafik verilerinin toplanması ve hileli faaliyetlerin önlenmesi amacıyla kullanılmaktadır ve tarafımızca kayıt altına alınmamaktadır.

Kullanıcı seçenekleri:

Çerezler:

Web tarayıcınız tarafından saklanan ve web sitenizi ziyaret ettiğinizde tercihlerinizin kaydedilmesini sağlayan küçük dijital imza dosyalarıdır. Ayrıca, web sitenize geri dönüş ziyaretlerinizi izlemek için kullanılabilirler.

Kullanıcılarımızın gizliliğini çok ciddiye alıyoruz ve bu nedenle bu politikayı olabildiğince anlaşılması kolay hale getirdik. Sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çocuklar:

Yasal olarak izin verilmedikçe, 13 yaşın altındaki herhangi bir çocuğun kişisel bilgilerini tanımlamayız, bilerek toplamayız veya saklamayız. Web sitesimiz veya Uygulamamız üzerinden bilgi girerek/ileterek sitemizi kullanan 13 yaş altı bir çocuk olduğunu öğrenirsek derhal kişisel bilgilerinin silineceğini bilmenizi isteriz.

Bilgilerin Kullanımı

Web sitelerimizi ve / veya mobil uygulamalarımızı kullanarak bu gizlilik politikası ile ilgili kişisel bilgilerinizi transferinizi ve kullanımını kabul etmiş olursunuz. Kişisel olmayan tanımlanabilir bilgileri de kullanıcılarından toplarız. Kişisel olarak tanımlanamayan bilgiler, genellikle tek başına belirli bir kişi veya varlığın tanımlanmasında kullanılamayacak bilgilerdir ve şunları içerebilir: İnternet Protokolü (IP) adresi, benzersiz cihaz tanımlayıcıları, reklam için anonim kimlikler, işletim sistemi, mobil ağ bilgisi, tarayıcı tipi, mevcut uygulamalar ve hassas olmayan cihaz konum bilgileri (örneğin, şehir veya bölge).

Uygulamamız için desteğe ihtiyacınız varsa, destek@odemebloke.com adresinden bize ulaşın ve mümkün olan en kısa zamanda size geri sağlanacaktır.

Kullanıcılarımızın gizliliğine saygı duyuyoruz ve herhangi bir kullanıcı bilgisini saklamıyoruz. Uygulamalarımızı özgür tutmak için, tarayıcı reklam öğelerinin çalışma şekline benzer şekilde, reklam tanımlayıcıları veya reklam kimliği dahildir. Ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, seçkin reklamları ve analitik iş ortaklarını kullanırız ve bunlarla belirli bilgileri paylaşırız.

Herhangi bir zamanda herhangi bir coğrafi konuma erişmiyor veya takip etmiyoruz.

Tüm ücretsiz uygulamalarda olduğu gibi, kullanıcılarımız hakkında, mobil cihazınızla ilgili benzersiz tanımlayıcı, cihaz türü ve işletim sistemi sürümünün yanı sıra analitik ve kilitlenme verileri gibi bilgileri de içeren trafik ve kullanıcı tabanımızı analiz etmemize yardımcı olacak genel bilgiler alırız.

Bu bilgi, harika bir kullanıcı deneyimi sunmaya ve mobil uygulamamızı yönetmeye yardımcı olmak için kullanılırız. Böylece, karşılaşılan sorunları teşhis edebilir ve düzeltebiliriz. Bu bilgiler toplanmasına rağmen, yukarıda belirtilen verilerin hiçbirini kendi sunucularımızda saklamayız. Kullandığımız hizmetler, herhangi bir çıkış yöntemi de dahil olmak üzere daha fazla bilgi için bağlantılar ile aşağıda listelenmiştir.

  • Google Play Hizmetleri
  • Fabric
  • Crashlytics